Nyomtatványok Tételek száma: 336
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1477759
12844
284
Printed Materials
Széchenyi füzetek III. Bp., én. Széchenyi Szakkollégium 781685
12845
284
Printed Materials
Vegyes nyomtatvány és aláírás tétel: Levente Péter dedikált fotó + Görz képeslap + Budapest Székesfőváros polgármestere 6 db levélboríték 1478745
12846
284
Printed Materials
3 db Bud Spencer és Terence Hill film kiadványok, jó állapotban, 7x10 cm és 15x10 cm. 149295
12847
284
14000
Printed Materials
Világ-filmtörténeti gyűjtemény: filmfotók, filmplakátok, újságkivágások, fotók, szinészképek, jelenetek az 30-as 60-as évekből lapokra feldolgozva, feliratokkal, ismertetőkkel ellátva, kb 2.000-2.500 db 45x30 cm-es lap, egy élet gyűjtése. (Tárolásból származó hibák, kis sérülések) Érdemes megnézni!! 1457453
12848
284
Printed Materials
Vegyes nyomtatvány tétel, 3 db: Fényképezzünk jól! Bp., é.n. ,Pallas nyomda. Kiadói papírkötés, foltos. Gerevich László: A budai vár. Budapesti séták. Bp., é.n., Fővárosi Emlékműfelügyelőség és a Társadalom- és Természettudomány Ismeretterjesztő Társulat. Kiadói papírkötés. Válogatott kínai közmondások. Ferences világmissziók. Bp., é.n, Ferences Missziók Orsz. Központja. Kiadói papírkötés. 1480965
12849
284
2200
Printed Materials
32 db pornográf grafika másolata 15x11 cm 1480962
12850
284
2200
Printed Materials
32 db erotikus grafika másolata 15x11 cm 1479546
12851
284
Printed Materials
Hibátlan csipke litografált szentkép 1478887
12852
284
Printed Materials
Grete Müller: Das Patiencenbuch. Berlin, Steyyrermühl. 78p. Kártyakönyv 1474349
12853
284
Printed Materials
Shakespere darabok adaptiációról szóló különféle kiadványok (Hamlet, Romeo és Júlia, A vihar, Vízkereszt), magyar, német és angol nyelven. 1237991
12854
284
Printed Materials
Utasítás légkábelek építésére. Készült a Postavezérigazgatóság megbízásából, szolgálati használatra. Bp., é.n., Koltai Ernő könyvnyomdája. 1341309
12855
284
Printed Materials
Vegyes, magyar és külföldi névjegykártya tétel Dr. Pfeilmayer Artúr, a GAK-22 Dino motoros repülőgép egyik tervezőjének hagyatékából, cca 50db Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft