Tétel

Kikiáltási ár:

8 000 Ft

17

Leírás:

Martinus Becanus (1561-1624): Compendium manualis controversiarum hujus femporis de fide, et religione. Tyrnaviae (Nagyszombat), 1738, Leopold Berger, 12+458+10 p. Korabeli bőrkötés, megviselt állapotban, a bortítója kopottas, a gerince sérült, az elülső előzéklapon bejegyzések, szárazpecséttel, intézményi bélyegzővel, a kötése sérült, foltos lapélekkel, latin nyelven. Contemporary leather-binding, in poor condition, the cover is worn, the spine and binding damaged, with wrintings on the front shield page, with dry seal, with office seals, in Latin linguage.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor