Hevesy Iván: Fényképezés a Balatonon. HAFA Könyvtár 45-48. sz. Bp., Ha... https://www.darabanth.com/hu/283-Gyorsarveres/283.0/Konyvek/Konyvek-Tudomany-es-technika~39/Hevesy-Ivan-Fenykepezes-a-Balatonon-HAFA-Konyvtar-45-48-sz-Bp-Hatschek-es-Farkas-KiadC3~II1464628
1464628
14226
283
Books: Science and technology
Leírás: Hevesy Iván: Fényképezés a Balatonon. HAFA Könyvtár 45-48. sz. Bp., Hatschek és Farkas. Kiadói papírkötés, kissé kopott állapotban.
: ekb