Dr. Weninger Antal: A keleti jóga. India misztikája és ősi gyógymódja. Bp., 1943, Vörösváry. Második, lényegesen bővített és teljesen átdolgozott kiadás. Kiadói félvászon kötés, kopottas borítóval, megerősített, javított kötéssel, fekete-fehér fotókkal, és négy színes ábrával.