Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 47
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1441479
19036
280
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag.) golyós karlánc, állítható, jelzett, max:21 cm nettó: 7,1 g 1441471
19037
280
Jewellery
Ezüst (Ag.) áttört szív függő, jelzett, 4×3,5 cm nettó: 6,8 g 1441446
19038
280
Jewellery
Ezüst (Ag.) krampuszos-angyalkás gyermek karlánc, jelzett, h:16,5 cm nettó: 5,2 g 1441427
19039
280
Jewellery
Ezüst (Ag.) gombás- katicás karlánc, jelzett, h:17,5 cm nettó: 3,8 g 1441366
19040
280
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag.) szív alakú medál, jelzett, nettó: 5,4 g 1441318
19041
280
Jewellery
Ezüst (Ag.) kettétört szív alakú függő, jelzett, nettó: 2,3 g 1441314
19042
280
Jewellery
Ezüst (Ag.) szív alakú medál, jelzett, nettó: 4,1 g 1356403
19043
280
Jewellery
Ezüst glides karlánc, Ag., nettó: 27,2gr., jelzett, 18 cm /Silver bracelet, Ag, net. 27,2gr, signed, 18cm 1441312
19044
280
46000
Jewellery
Ezüst (Ag.) kis kiöntő fa fogantyúval, jelzett, m:10 cm, bruttó: 183 g 1319010
19045
280
110000
Jewellery
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
1318938
19046
280
170000
Jewellery
Kikiáltási ár:
170 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft