Kugler G.: A legujabb és legteljesebb nagy házi cukrászat, czukrászok, vendéglősök, és háziasszonyok legpraktikusabb kézikönyve. Budapest, é.n., Rozsnyai Károly. Második kiadás. Javított gerincű kiadói kartonált félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé foltos lapokkal, szövegközti képekkel illusztrálva, intézményi bélyegzővel.