Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 10

Szecessziós üveg-fém doboz, 18×9×10 cm
11028.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
11

Goldfeder ezüstözött köret kínáló, jelzett, 45×28 cm
11029.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Gazdagon díszített bányászfokos, jelzés nélkül, h: 93 cm
11030.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

cca 1940 Elefántfigurás íróasztali készlet (tintatartó porcelán betéttel, levélvágó, tapper) faragott fa, jelzés nélkül, jó állapotban, 38×25 cm
11031.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

cca 1880 Kisfiú söröskorsóval, chromotipia, festő: P.Felgentreff, üvegezett keretben, 27×20 cm
11032.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

cca 1880 Kislány virágcsokorral. Chromotipia, festő: Nathanael Schmitt, üvegezett keretben, üvegen repedés,  27×20 cm
11033.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Só-bors tartó, karcolt szaru- fa, népművésztis mintákkal, m:11 cm (2×)
11034.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Shell rovarirtó, fém, kopottas állapotban,35x9cm/ Shell insecticide, metal, worn condition, 35x9cm
11035.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Faragott (szakállas féfifejes) tajtékpipa, kis lepattanással, szárral , réz tetővel, 6×6 cm, szár:31 cm
11036.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Ólomkatona gyűjtemény (641 db), 25 db sérült, tételes leírással, m:3,5-7 cm, jelzés nélkül, kiegészítő tárgyakkal / Collection of tin soldiers and accessories
11037.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft