Dombrovszky László (1894 - 1984): Fagyi árus. Litográfia, papír, jelze... https://www.darabanth.com/hu/280-Gyorsarveres/280.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1/Dombrovszky-Laszlo-1894--1984-Fagyi-arus-Litografia-papir-jelzett-17C39719-cm~II1446210
1446210
10037
280
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,13 EUR , 9,38 USD
Leírás: Dombrovszky László (1894 - 1984): Fagyi árus. Litográfia, papír, jelzett, 17×19 cm
: vörös_iván