Tétel

Katalógusszám:

12324.
Lezárult 28. Nagyaukció
Folyóiratok

Kikiáltási ár:

15 000 Ft

Leírás:

1934 Szent György képes sportlap. X évf. 1. -24. szám. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Javított gerincű félvászon-kötés, kopottas borítóval, egy-két helyen tollas névbejegyzéssel, bejegyzéssel és aláhúzással, 207.-208. és a 237-238. oldal javított, néhol kissé foltos lapokkal. Erdei István Mezőhegyes 1950 Méntelep (Mezőhegyesi Ménesbirtok) bejegyzésekkel./ Saint George Sport Newspaper, in Hungarian language.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : ttg