Festmények és grafikák Tételek száma: 82
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1669196
10074
28
Ulrich Géza (1881-1943): Piaci jelenet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 21×30 cm 1687447
10076
28
70000
Vetlényi Zsolt (1967-): Heartland. Olaj, farost, jelzett, egyedi keretben, 50×60 cm 1680159
10077
28
Vogel Eric (1907-1996): Fekete köpeny. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×25 cm 1606923
10078
28
24000
Wallburg Egon/ Zórád Ernő (1911-2004): Asszonyok a pataknál. Akvarell, papír-karton, jelzett, 25×34 cm 1680152
10079
28
55000
Zórád Ernő (1911-2004): Hollywood film. Kollázs, papír, jelzés nélkül, 32×21 cm 1680136
10080
28
65000
Zórád Ernő (1911-2004): A háromfejű sárkány (borító terv). Akvarell-tus, papír, jelzés nélkül, 33×21 cm 1680518
10081
28
90000
cca 1750 Olvashatatlan jelzéssel: Kártyázók. Olaj, fémlemez-karton, üvegezett keretben, 16×22 cm 1672078
10082
28
320000
XVIII. század végi orosz ikon: Betegségek elhárítója. ( Szűz Mária a kis Jézussal). Tojástempera, vászon-fatábla, restaurált, több helyen kopott, fénymásolt orosz és magyar leírással, 36×31 cm
Kikiáltási ár:
320 000 Ft
1672949
10083
28
60000
cca 1900 Szent Lukács evangélista, orosz ikon, tojástempera, fa tábla, jelzés nélkül, sérülésekkel, 44×37 cm / Luke the Evangelist, Russian icon, without sign, with small damages, 44×37 cm 1685242
10084
28
110000
cca 1810 Jelzés nélkül: Máriássy András (1759-1846), táborszernagy. Olaj, karton, antik keretben, 19×16 cm. Máriássy ezred - a Mihály orosz nagyherceg nevét viselő 37. (magyarországi) gyalogezred ezredtulajdonosa 1846-ig,
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft