Festmények és grafikák Tételek száma: 82
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1643523
10038
28
36000
Kövér Gyula (1883-1972): Kilátás a kisvárosra. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 40×50 cm 1445171
10039
28
120000
Josef Kriehuber (1800-1876)-nek tulajdonított: Ludwig von Welden báró, osztrák hadvezér portréja. Akvarell, papír. Jelzés nélkül. Egy nagyobb lapra ragasztva. A lapon felette Báró Julius Jacob von Haynau (1786-1853) osztrák hadvezér kőnyomatos képe. Welden protréjának mérete 22,5 cm x 16,5 cm. Proveniencia: feltehetőleg Alexander Hübner (1811-1892) osztrák diplomata gyűjteményéből / Attributed to Josef Kriehuber (1800-1876): Watercolor portrait of Franz Ludwig Baron von Welden (1780-1853) commander-in-chief of the Austrian artillery. Watercolor, paper. Glued on a larger sheet. Image size. 22,5 cm x 16,5 cm. On the sheet lithographed image of Jacob Julius von Haynau. Proveniance: probably from Alexander Hübner (1811-1892), Austrian diplomat's collection
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
1657042
10040
28
László Gyula (1910-1998): Női akt. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19×23 cm 1678224
10041
28
Lengyel Sándor (1930-1988): Női divatszalon, reklámterv, vegyes technika, papír, hátulján jelzett, 30,5×21 cm 1678235
10042
28
Lengyel Sándor (1930-1988): 15 éves az Utasellátó, reklámterv, vegyes technika, papír, hátulján jelzett, 35×24 cm 1678228
10043
28
Lengyel Sándor (1930-1988): Corvin: legnagyobb áruház - legnagyobb választék, reklámterv, vegyes technika, papír, hátulján jelzett, 23×32 cm 1641772
10044
28
30000
Max Hermann Mahlmann (1912-2000): Budapest. akvarell, Jelzett. A kép szélén sérülésekkel / Watercolor, signed, with some damages at the edges 46x32 cm 1638450
10045
28
90000
Mácsai István (1922- 2005): Vár alatt. Olaj,farost, jelzett, üvegezett keretben, 60×80 cm 1683455
10046
28
40000
Márffy Ödön (1878-1959): Támaszkodó női akt. Színezett litográfia, papír (szélén szakadásokkal), jelzett, 32×25 cm 1607149
10047
28
40000
Márton Béla (1913-2007): Ifjú pár népviseletben. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 40×74 cm 1635656
10048
28
1912 Márton Ferenc (1884-1940):Tündérkert. Tus. papír, jelzett, 23x18 cm 1644676
10049
28
Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Jamboree: Az amerikaiak szedik a sátorfát s hazafelé készülődnek. Ceruza, papír, jelzett, foltos,, 20×25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft