Közgazdasági Lexikon I-III. Szerk.: Dr. Halász Sándor, Dr. Mandelló Gyula. Budapest, 1898-1901, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói dúsan aranyozott gerincű félbőr kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott gerinccel, egyébként jó állapotban.