Éber László(szerk.): Művészeti lexikon. Építészet, szobrászat, festészet, iparművészet Budapest, é.n., Győző Andor kiadása. Kiadói egészvászon kötésben, picit kopott gerinccel, és borítóval, a címlapja hiányzik, de egyébként jó állapotban.