Cserzy Mihály: (Homok) kint a pusztán. Tömörkény István előszavával. S... https://www.darabanth.com/hu/279-Gyorsarveres/279.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~41/Cserzy-Mihaly-Homok-kint-a-pusztan-Tomorkeny-Istvan-eloszavaval-Szeged-1899-Schulhof-~II1435195
1435195
13826
279
Leírás: Cserzy Mihály: (Homok) kint a pusztán. Tömörkény István előszavával. Szeged, 1899, Schulhof Károly. Első kiadás! Átkötött kopottas félvászon kötés.
: vörös_iván