Tétel

Kikiáltási ár:

3 600 Ft

Leírás:

Dr. Fischer-Dückelmann Anna-Dr. Hugonnai Vilma: A nő, mint háziorvos II. Dr. Fischer-Dückelmann Anna nyomán közrebocsájtotta, előszóval és jegyzetekkel ellátta Dr. Hugonnai Vilmos grófnő. Budapest, é.n. (1907), Minerva. Kiadói festett, aranyozott szecessziós egészvászonkötés, több képpel, színes táblával és műmelléklettel illusztrálva. Töredék kötet. Jó állapotban.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : vörös_iván