A Felvidék és Kárpátalja hadtörténete 1914-1918. Szerk.: De Sgardelli Caesar. Vítéz Uzsoki Báró Szurmay Sándor bevezető soraival. Budapest, é.n. (1940), Athenaeum, 1 t. (László Fülöp: Horthy Miklós színes portréja)+492 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas borítóval, számos szövegközti fényképpel, térképvázlattal illusztrálva. A kötet végén tisztek és tisztjelöltek életrajzával és fényképével.