Fritzi Löw (1892-1975): Bál után, színes litográfia, papír, jelzett a ... https://www.darabanth.com/hu/278-Gyorsarveres/278.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~10/Fritzi-Low-1892-1975-Bal-utan-szines-litografia-papir-jelzett-a-litografian-7-5C3976-cm~II1377858
1377858
10101
278
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,42 EUR , 6,25 USD
Leírás: Fritzi Löw (1892-1975): Bál után, színes litográfia, papír, jelzett a litográfián, 7,5×6 cm
: tánczos_gábor