Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 129
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1395134
19120
276
Jewellery
Ezüst borosüveg alátét, Ag., nettó:74gr., jelzett, d:13cm / Silver decanter underwear, Ag, net. 74gr, marked, 13cm 1410996
19121
276
26000
Jewellery
Ezüst(Ag) tejszínes kiöntő, jelzett, m: 7 cm, nettó: 102 g 1413805
19122
276
Jewellery
Ezüst (Ag) távol keleti figura, kis horpadással, jelzés nélkül, bruttó:112 g m:16 cm 1410947
19123
276
Jewellery
Ezüst(Ag) füles borkóstoló tálka, jelzett, d: 11,5 cm, nettó: 81 g 1388269
19124
276
32000
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) serleg ( csak a felső rész) talapzat nélkül, "D.E.A 1861" felirattal, belül kopott aranyozással, jelzés nélkül, m:10,5 cm, d:11 cm, nettó:162 g 1415074
19125
276
40000
Jewellery
Ezüst (Ag.) doboz a világháború és az újjáépítés képeivel, kaláplt, jelzés nélkül, alsó lábai hiányosak és sérültek, bruttó: 446 g 1414622
19126
276
30000
Jewellery
Ezüst (Ag.) kaviár kés és villa szett ( 6db 2×), jelzett, mesterjeggyel, h:14 és 13 cm, összesen:12 db, nettó:291 g 1390368
19127
276
11000
Jewellery
Ezüst(Ag) nyelű kés és villa, jelzett, h: 18,5 és 20 cm, br: 80 g 1414618
19128
276
Jewellery
Ezüst (Ag.) mini tálca és kis tálka, jelzett, mesterjeggyel, d:9 és 11,5 cm, nettó: 136 g (együtt) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft