Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 129

Ezüst borosüveg alátét, Ag., nettó:74gr., jelzett, d:13cm / Silver decanter underwear, Ag, net. 74gr, marked, 13cm
19120.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Ezüst(Ag) tejszínes kiöntő, jelzett, m: 7 cm, nettó: 102 g
19121.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Ezüst (Ag) távol keleti figura, kis horpadással, jelzés nélkül, bruttó:112 g m:16 cm
19122.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Ezüst(Ag) füles borkóstoló tálka, jelzett, d: 11,5 cm, nettó: 81 g
19123.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Antik ezüst (Ag.) serleg ( csak a felső rész) talapzat nélkül, "D.E.A 1861" felirattal, belül kopott aranyozással, jelzés  nélkül, m:10,5 cm, d:11 cm, nettó:162 g
19124.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

Ezüst (Ag.) doboz a világháború és az újjáépítés képeivel, kaláplt, jelzés nélkül, alsó lábai hiányosak és sérültek, bruttó: 446 g
19125.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Ezüst (Ag.) kaviár kés és villa szett ( 6db 2×), jelzett, mesterjeggyel, h:14 és 13 cm, összesen:12 db, nettó:291 g
19126.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

19127.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
34,38

Ezüst (Ag.) mini tálca és kis tálka, jelzett, mesterjeggyel, d:9 és 11,5 cm, nettó: 136 g (együtt)
19128.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft