Karl Baedeker: Oberitalien mit Ravenna, Florenz und Livorno. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1906, Verlag von Karl Baedeker, LXVI+602 p. Hetedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. A lapok némileg kijárnak a 396-402 p. között. / Cloth binding, in german language.