https://www.darabanth.com/hu/276-Gyorsarveres/276.0/Konyvek/Konyvek-Utazas-varosok~200029/Bekesmegyei-fejek-1929-Szerk-Gergely-Gabor-Arnold-Eloszo-Tanto-Jozsef--Bekescsaba-19~II1414506
1414506
13105
276
Books: Travelling, cities
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
LeÃrás:
Békésmegyei fejek. 1929. Szerk. Gergely Gábor Arnold. Előszó : Tantó József.
Békéscsaba 1929, Corvina ny. 598 p., ill., 3 sztl. lev. Muszlay féle dombornyomású, festett egészvászon kötésben. 550 számozott példányban készült. Jelen példány a 360 számú. Kisebb kopásoktól eltekintve jó állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: vörös_iván
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m