Órák

Tételek száma: 34

Gazdagon díszített asztali óra, ütős, működik, felhúzó kulccsal, m: 28,5 cm /  Richly ornated table clock, functions well, with key, h: 28,5 cm
11246.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Madarászó ifjút ábrázoló antik asztali óra. Szép, hibátlan zománc számlappal, repedt üveggel. Márvány talpazaton álló spiáter szobor, az egyik díszítés mozog. Felet és egészet üt. Működőképes, jó állapotban. Kulccsal /  Vintage table clock with statue of a birdwatcher. With nice enameled dial, strikes half and whole. With winding key. One ornament is instable
11247.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

XIX. sz. közepe: Nagyméretű biedermeier zenélő asztali óra, alabástrom oszlopokkal. A zenélő szerkezet egy Schubert dallamot játszik, kb 3 percig, az ütős szerkezet negyedütős, korona járattal, működő állapotban, kulccsal. Alabástrom oszlopon kis repedés. XIXth century biedermeier table clock with music plaxing mechanics, that plays a Schubert tune. The mechanics also strikes half and quarter. With albaster columns. Works well. 38x62 cm
11248.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
406,50
468,75

Art deco asztali óra, apró hiba a számlapon, működik, 14×22 cm
11249.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Bőr borítású fali óra, működik, 22×20 cm
11250.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Jelzett műszerfal óra, elektromos, nem működik, kopott, d:12 cm
11251.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Art deco asztali óra, működik, jelzés nélkül, 12×24 cm
11252.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
20

Vegyes óra tétel: egy doboznyi különféle karóra (köztük SAT1 Glücksrad is), nem működnek
11254.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

11255.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Dekoratív modern asztali óra, fa ház fém veretekkel, müködik,  m:28 cm 19×10 cm
11256.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft