https://www.darabanth.com/hu/276-Gyorsarveres/276.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~200028/1954-1956-Foto-folyoirat-I-III-evfolyamok-majd-nem-teljes-1954-I-evfolyam-2-3-4-szamok~II1410236
1410236
13043
276
Printed Materials
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
LeÃrás:
1954-1956 Fotó folyóirat I-III évfolyamok, majd nem teljes. 1954. I. évfolyam, 2.,3.,4. számok., II. évfolyam 1-6. számok, III. 1-5. számok. Majd nem teljes, a I. évfolyamból a 1. és 5. számok hiányoznak, III. évfolyamból a 6. szám hiányzik. Szerkesztette Vadas Ernő. Budapest, Lapkiadó Vállalat. Picit kopott egészvászon kötés, egybekötve.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: vörös_iván
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m