Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 43

Ezüst(Ag) papírpénztartó csipesz, jelzett, 6x2,5 cm, nettó: 15,3 g
19000.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst(Ag) lapos pancer nyaklánc, jelzett, h: 40 cm, nettó: 16,1 g
19001.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst(Ag) képtartó függő, jelzett, 3x2 cm, nettó: 4,6 g
19002.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ezüst(Ag) gyöngyházzal és fekete féldrágakővel díszített rombusz karkötő, jelzett, karcos, h: 19 cm, bruttó: 16,1 g
19003.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst(Ag) csavart nyaklánc, h: 45,5 cm, nettó: 5,6 g
19004.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

2 db ezüst(Ag) medál, egyik négylevelű lóherével, másik Saundersfoot címerével díszítve, jelzett, br: 2,7 g
19005.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ezüst (Ag.) katicás bross, jelzett, bruttó: 2 g.
19006.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst(Ag) Playboy nyuszis fülbevaló, jelzett, nettó: 4,3 g
19007.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Aranyozott ezüst(Ag) nefrit köves, jelzett, br: 9,2 g
19008.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
9

Arany(Au) 14K zsuzsu karkötő 9 db függővel, jelzett, h: 18 cm, br: 9,5 g
19009.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
257,45
296,88

Arany(Au) 14K virágos fülevalópár, jelzett, bruttó: 1,3 g
19010.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Arany(Au) 14K brillköves képtartó függő, jelzett, 2x1 cm, bruttó: 1,9 g
19011.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft