Edmund és Jules de Goncourt: A nő a XVIII. században I-II. Budapest, 1921, Rózsavölgyi és társa, 292+265 p. Kiadói félvászon kötés, megviselt papírtokban, fekete-fehér reprodukciókkal illusztrálva. Sarkak kopottak, egyébként jó állapotban