Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 10

Foo kutya, faragatott zsírkő, jelzett, m:11 cm
11041.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1988 Ausztria, II. János Pál pápa emlékplakett, jelzett, réz, 16x7 cm
11042.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

11043.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,90
281,25

Jelzés nélkül: Bányász. Alumínium, talapzaton, m:26 cm
11044.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Szecessziós női büszt, bronz, márvány talapzaton, jelzés nélkül, talapzaton kis lepattanás, m:14 cm (talapzat nélkül)
11045.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Gergely István (1939-2008): Apáczai Csere János. Festett gipsz falikép, jelzett, apró lepattanásokkal, 29×27 cm
11046.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Afrikai bennszülött asszony, fargaott fa,  jelzés nélkül, m:58 cm
11047.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Afrikai bennszülött férfi, faragott fa, jelzés nélkül, m:79 cm
11048.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Lenin büszt, jelzés nélkül, fém, alabástrom talapzaton, m:21cm
11049.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Melocco Miklós (1935-): Radnóti Miklós, bronz, jelzett, márvány talapzaton, utánöntés, m:20 cm.
11050.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft