Órák

Tételek száma: 24

Doxa antimagnetic, másodpercmutatós svájci karóra hibátlan számlappal, működő állapotban, új bőr szíjjal.
11168.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

cca 1970 Roamer Elegant karóra. Fém szíjjal. Működőképes, szép állapotban. / Watch with calendar. Works well
11169.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Roamer Searock automatic férfi karóra, működik bőr szíjjal, naptáras
11170.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

cca 1930 Arany (Au) tokos női karóra 14k, jelzett. Javításra szorul / 1930 Womens watch in gold case. Does not work.
11171.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Enigma zsebóra nem működik, sérült számlappal és plexivel, lánccal
11172.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

XIX. sz második fele: Díszes asztali óra, ébresztő funkcióval. Jelzett szerkezettel, üveg nélkül, rézveretekkel gazdagon díszített testtel, zománcozott számlap, működő szerkezettel / Second half of the XIXth century. Watch with alarm, Nice enameled dial, Signed mechanics. Works well.
11173.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Régi falióra 2 db súllyal, ingával, az óraszerkezet részben működik
11174.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

"Schenker András Kunhegyes" feliratú fém ébresztőóra, fluoreszkáló számlappal, kopásnyomokkal, az óraszerkezet működik
11175.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Dolce & Gabbana igényes női karóra eredeti dobozában
11176.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Art deco asztali óra, márványból, működő szerkezettel / Marble art deco watch 23x11 cm
11177.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

11178.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

11179.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft