Héber nyelvű ótestamentum. Prága, 1834, M. I. Landau, cca 300 p. Belső borítón rézkarc illusztráció, sérült bőrkötés, foltos, megviselt állapotban / Altes Testament + Anhang zu Debarim, Prag, Druck und Verlag Moses Landau, Hebrew Old Testament