1914-1918. "Arany Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, karikán csillag jelzéssel és "WILH. KUNZ - WIEN X" gyártói jelzéssel, sérült eredeti tokban T:2,2- kis zománchiba és patina
Hungary 1914-1918. "Golden Merit Cross on a war ribbon" gilt, enamelled Br decoration with ribbon, with star mark and with "WILH. KUNZ - WIEN X" makers mark on the ring, in damaged original case C:XF,VF small enamel error and patina
NMK 218.