Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 57

Ezüst(Ag) antik tejmerő kanál, jelzett, h: 22,5 cm, nettó: 72,7 g
19048.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Ezüst(Ag) antik evőkanál, jelzett, h: 22 cm, nettó: 55,5 g
19049.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Antik ezüst (Ag.) serleg ( csak a felső rész) talapzat nélkül, "D.E.A 1861" felirattal, belül kopott aranyozással, jelzés  nélkül, m:10,5 cm, d:11 cm, nettó:162 g
19050.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

Ezüst, címeres levélbontó, Ag., nettó: 29gr., jelzett, RAF mesterjeggyel, 19cm / Silver letter openers, Ag, net. 29gr, marked, RAF master's ticket, 19 cm
19051.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

19052.

Kikiáltási ár:
170 000 Ft
460,70
531,25

19053.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
343,75

19054.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50

Nagy méretű antik ezüst (Ag.) asztalközép, jelzett (Bécs 1854),préselt és kalapált szárral és hullámos peremszélű öblös tállal, nettó: 1720 g, m:50 cm, d:30 cm / Antique silver Aufsatz (Wien 1854)
19055.

Kikiáltási ár:
260 000 Ft
704,61
812,50
11

cca 1900 Neorokokó ezüst (Ag.) kandeláber (9 db gyertyacsészével) , jelzett, mesterjeggyel (MG) talpazatán szerelmes pár figurákkal, öntött, nettó:4460g,  m:50 cm
19056.

Kikiáltási ár:
480 000 Ft
1 300,81
1 500,00
13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft