1930 Debrecen város térképe, kiadja a M. kir. Állami Térképészet, papí... https://www.darabanth.com/hu/274-Gyorsarveres/274.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Terkepek~27/1930-Debrecen-varos-terkepe-kiadja-a-M-kir-Allami-Terkepeszet-papir-vaszon-serult-86~II1400877
1400877
12807
274
Maps
Leírás: 1930 Debrecen város térképe, kiadja a M. kir. Állami Térképészet, papír-vászon, sérült 86×91 cm
: tánczos_gábor