1918 Jegyezzünk hadikölcsönt. Haranghy Jenő (1894-1951) plakát, színes... https://www.darabanth.com/hu/274-Gyorsarveres/274.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~28/1918-Jegyezzunk-hadikolcsont-Haranghy-Jeno-1894-1951-plakat-szines-litografia-Kunossy-Rt~II1401112
1401112
12908
274
100000
Printed Materials
Kikiáltási ár:
100 000 Ft 271,00 EUR , 312,50 USD
Leírás: 1918 Jegyezzünk hadikölcsönt. Haranghy Jenő (1894-1951) plakát, színes litográfia, Kunossy Rt. restaurált, 124×95 cm
: ttg