Könyvek: Judaika Tételek száma: 17
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1152356
13452
272
Books: Judaica
Kiss Arnold(budai főrabbi): Mirjam. Imádságok zsidó nők számára. Bp., 1907, Schlesinger. Aranyozott egészbőr kötésben. Az alsó zárócsat hiányzik, egyébként jó állapotban. 1153457
13453
272
Books: Judaica
Misná. Az áldások törvényeinek traktátusa. Fordította: dr. Jólesz Károly. É.n., Korona GT. Illusztrált kiadói papír kötésben. 1207252
13454
272
Books: Judaica
Hagada szabadságünnepünkre. Fordította és tárgyi magyarázatokkal ellátta: Flesch Ármin mohácsi főrabbi. (Galánta), 1914, (Első Galántai Könyvny. és Papírrak-tár. Neufeld Samu gyorssajtóin.) 99p. Korabeli félvászon kötésben, az eredeti címlap felhasználásával. Gerincén sérülés. 1219156
13455
272
Books: Judaica
Benoschofsky Ilona, Karsai Elek: Vádirat a nácizmus ellen. Dokumentumok a magyarországi zsidóüldözés történetéhez. III. 1944. június 26-október 15. Bp., 1967., Magyar Izraeliták Országos Képviselete. 720 p. Kiadói félvászonkötésben. 1207241
13456
272
Books: Judaica
Marton Ernő: Mit nyújthat Palesztina a világ zsidóságának Kolozsvár, (1942.) Fraternitas. 31 l. Fűzve. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft