Svend Fleuron: Tigrisivadék. Egy macskacsalád története. Az ifjuság számára átdolgozta Z. Tábori Piroska. K. Sávely Dezső rajzaival. Budapest, 1930, Dante Könyvkiadó, 168 p. Kiadói félvászon kötés.
A borítója kopott, foltos, viseltes. A kötése meglazult, sérült. Az elülső védőlapon ajándékozási sorokkal.