Tétel

Kikiáltási ár:

2 000 Ft

Leírás:

Heinrich Heine: Buch der Lieder. Illustrirt von P. Thumann. Zweite auflage, der ersten illustrirten ausgabe. Leipzig, 1883, Adolf Titze, 134 p. Kiadói aranyozott vörös egészvászon kiadás, aranyozott lapélekkel. Német nyelvű kiadás, P. Thumann képeivel illusztrált kiadás. A lapok foltosak! / Golden gilded cloth-binding, with golden gilded margins, in german language, it illustrated with P. Thumann's pictures, the pages are spotty.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor