Tétel

Kikiáltási ár:

1 800 Ft
4,88 EUR, 5,63 USD

Leírás:

Adolph Bernhard Marx: Allgemeine Musiklehre. Ein Hülfsbuch für Lehrer und Lernende in jedem Zweige musikalischer Unterweisung. Leipzig, 1841, Breitkopf und Hartel, 396 p. Második bővített és javított kiadás. Félvászon kötés. Német nyelvű zenei tankönyv 1841-ből. A borítója kopott. A lapok foltosak. / Music textbook, in german language, from 1841. Half cloth-binding.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor