Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 19

Borászati Füzetek. Szerkeszti és kiadja Dr. Entz Ferencz. Teljes, hiánytalan IV. évfolyam. Pest, 1872, Kocsi Sándor ny. 762+IV p. Korabeli kopottas félvászonkötésben.
13427.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Vegyes kertészet-mezőgazdasági könyv tétel, összesen 3 kötet.
13428.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13429.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

13430.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Székely László (szerk.): Budapesti Zsebkalauz. Budapest, 1959, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Félvászon kötésben kiadói borítóval, 332 p. Térképmelléklettel. A kiadói borítója enyhén szakadt.
13431.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ételkészítési Gyakorlatok. A Vendéglátóipari Technikum II. osztálya számára a Vendéglátó Receptkönyv és Vendéglátóipari Konyhatechnológia nyomán. Budapest, 1959, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Szakadozott, foltos ragasztott papírkötésű borítóval, 186 p. Megviselt állapotban.
13432.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

2 db könyv-Ticsénszky Marianna: Virág a házban és a ház körül. Bp., 1957, Mezőgazdasági Kiadó; di Gleria Edit és Tusnádi Csaba: A gerbera termesztése. Bp., 1957, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon és kartonált kötés, kissé piszkos állapotban.
13433.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft