Üvegtárgyak Tételek száma: 55
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1363510
11232
270
Glass-objects
Nyuszis üvegnehezék, apró lepattanással, d:9cm 1347210
11233
270
Glass-objects
Kiöntő, több rétegű, peremén sérült, m:36 cm 1299636
11234
270
Glass-objects
Régi üvegpalack, szájánál nagyon apró csorbával, kb 2 l, m:27 cm 1319367
11235
270
Glass-objects
Gömb alakú kanócos üvegmécses, hibátlan, d: 9 cm 1366006
11236
270
Glass-objects
Zöld színű sörösüveg "Kőbányai SÖr- és Malátagyár Budapest" felirattal, kopásnyomokkal, cca 1,5 l, m: 31 cm 1365995
11237
270
Glass-objects
Barna színű dugós patikaüveg, felirattal, kopásnyomokkal, m: 19,5 cm 1364940
11238
270
Glass-objects
Üveg tétel: kiöntők m:7-26 cm, tál d:27 cm, karcolásokkal, összesen: 6 db Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft