Louis Felbermann: Hungary and its people. Magyarország és népei. London, (1893), Griffith Farran&Co. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült és kissé foltos gerinccel, kissé kopottas borítóval, angol nyelven./ Linen binding, with little bit spotty and little bit damaged cover, with slightly worn cover, in English.