Magyar lélek, magyar munka. Írásban, és képben. Szerk.: Radisics Elemér. Bp., 1943, Athenaeum, 3 sztl. lev. (Horthy Miklós kormányzó képével)+194 p.+XXIV tábla, a táblák előtt hártyapapírral. Nagyon gazdag szövegközti képanyaggal illusztrálva. Kiadói, festett aranyozott kissé kopottas papírkötés, egy kijáró lappal.