Tétel

Kikiáltási ár:

40 000 Ft

Leírás:

Haller János (1626-1697): Hármas Istória. Kinek Elsö Része, Nagy Sandornak egynéhány nevezetes dolgait illeti. Második, Jeles Pelda-beszedekböl áll. Harmadik, A Nagy Troja veszedelmenek leg-igazabb Istóriája. Mellyet, Fogaras várában Rabságában Magyar nyelvre fordított 1682. esztendöben, és maga költségével ki-nyomtattatott. Pozsony, 1751, Spaiser Domunkos Ferencz, 1 t. (rémetesztű címkép)+12+75+5+344+8+6+282+4 p. Második kiadás. Korabeli bordázott egészbőr-kötésben, kopottas borítóval, a borító két sarka sérült, a rézmetszetű címkép hátoldalán ceruzás bejegyzés, a két utolsó lap részben kijár, kissé foltos belső kötéstáblákkal, festett lapélekkel.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor