Verne, Jules: Mathias Sandorf. Les Voyages Extraordinaires. Collextion Hetzel. Számos szövegközti illusztrációval. Paris, é.n., Librairie Hachette.Kiadói dúsan aranyozott, illusztrált piros egészvászon-kötés, restaurált gerinccel, francia nyelven. Jó állapotban/
Linen-binding, with restored spine, in French language.