1941 Filmművészeti évkönyv. XXII. évf. Szerk. Lajta Andor, 335 p. Aran... https://www.darabanth.com/hu/27-Nagyaukcio/27.1/Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~10720/1941-Filmmuveszeti-evkonyv-XXII-evf-Szerk-Lajta-Andor-335-p-Aranyozott-egeszvaszon-ren~II1580373
1580373
15234
27
Books: Architecture, Art
Leírás: 1941 Filmművészeti évkönyv. XXII. évf. Szerk. Lajta Andor, 335 p. Aranyozott egészvászon, rengeteg reklámmal.
: tánczos_gábor