Tary Lajos (1884-1972): Szózat. Irredenta plakát terv. Vegyes technika... https://www.darabanth.com/hu/27-Nagyaukcio/27.1/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Plakat~10888/Tary-Lajos-1884-1972-Szozat-Irredenta-plakat-terv-Vegyes-technika-papir-Jelzett-Uvegezet~II1588845
1588845
12294
27
Poster
Kikiáltási ár:
20 000 Ft 54,20 EUR , 62,50 USD
Leírás: Tary Lajos (1884-1972): Szózat. Irredenta plakát terv. Vegyes technika, papír. Jelzett. Üvegezett keretben, 15×23 cm
: tánczos_gábor