12324.
Lezárult 27. Nagyaukció
Plakát
60 000 Ft
162,60 EUR, 187,50 USD
1942 Füzesi Árpád (1891-?): Délpestvármegyei kiállítás Kiskunhalason, nagyméretű plakát, litográfia, Klösz György és Fia, jelzett, restaurált, kis szakadással, 95x63 cm / 1942 Hungarian Agricultural Expo lithograph poster, signed, restored, with small tear, 95x63 cm