Carl Josef Bauer (1895?-1989?): Ülő akt. Rézkarc, papír, jelzett, üveg... https://www.darabanth.com/hu/27-Nagyaukcio/27.1/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~10684/Carl-Josef-Bauer-1895-1989-Ulo-akt-Rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-keretben-16C39715-cm~II1511093
1511093
10006
27
Leírás: Carl Josef Bauer (1895?-1989?): Ülő akt. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 16×15 cm
: tánczos_gábor