Hock János: Képes biblia. Az Ó- és Új Szövetség történelme 50 színes k... https://www.darabanth.com/hu/269-Gyorsarveres/269.0/Konyvek/Konyvek-Vallas~43/Hock-Janos-Kepes-biblia-Az-O-es-Uj-Szovetseg-tortenelme-50-szines-keppel-Budapest-19~II1357593
1357593
13579
269
Books: Religion
Leírás: Hock János: Képes biblia. Az Ó- és Új Szövetség történelme 50 színes képpel. Budapest, 1900, A szerző kiadása. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben
: vörös_iván