19019.
Lezárult 268. Gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
18 000 Ft
Ezüst (Ag.) színházi tárca, zománc díszítéssel, jelzett, a zománcon apró lekopásokkal, jó állapotban, 12,5×12,5 cm, nettó 123 g / Silver (Ag.) theatre purse with enamel ornaments, with hallmark, in good condition, 12,5×12,5 cm, net weight 123 g