Havass Rezső Dalmácia. Száztizenegy illusztrációval, húsz műmelléklett... https://www.darabanth.com/hu/268-Gyorsarveres/268.0/Konyvek/Konyvek-Utazas-varosok~10/Havass-Rezso-Dalmacia-Szaztizenegy-illusztracioval-husz-mumelleklettel-es-egy-terkeppel~II1345078
1345078
12797
268
Books: Travelling, cities
Leírás: Havass Rezső Dalmácia. Száztizenegy illusztrációval, húsz műmelléklettel és egy térképpel Bp. (1905.) Divald. Divald Károly fénynyomatai védő hártyapapírral. Kiadói, aranyozott, festett, címerrel illusztrált egészvászon kötéses díszalbum, Gottermayer műhelyéből. Kissé kopottas a gerincnél
: vörös_iván