Erland Nordenskiöld: Indiánok és fehérek. (Vándorlások Bolíviában). Képekkel és térképpel. Budapest, 1911, Világirodalom-Kiadás. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, kissé laza gerinccel