Rastal fémfedeles üveg söröskorsó (0,25 l), jelzett, kopásnyomokkal, m... https://www.darabanth.com/hu/268-Gyorsarveres/268.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Uvegtargyak~15/Rastal-femfedeles-uveg-soroskorso-0-25-l-jelzett-kopasnyomokkal-m-20-5-cm~II1350249
1350249
11147
268
Glass-objects
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,25 EUR , 3,75 USD
Leírás: Rastal fémfedeles üveg söröskorsó (0,25 l), jelzett, kopásnyomokkal, m: 20,5 cm
: vörös_iván